GWARANCJA
www.marcoonipoland.pl
Wszystkie produkty sprzedawane przez firmę Marcooni Poland posiadają gwarancję. Podstawę gwarancji stanowi faktura VAT przesyłana wraz z zakupionym towarem.
Dostarczając najwyższy standard usług oraz dbając o wygodę Klientów zapewniamy gwarancję door to door. W gwarancji „od drzwi do drzwi” po zgłoszeniu reklamacji produkt odbierany jest przez firmę kurierską bezpośrednio od Klienta. Kurier transportuje towar do punktu serwisowego, w którym następuje naprawa, a następnie sprawny produkt przesyłany jest z powrotem do Klienta.
Gwarancja door to door jest niezwykle przyjaznym rozwiązaniem dla Klientów.
Gwarancja „od drzwi do drzwi”:jest wyjątkowo wygodna – Klient wysyła i odbiera produkt bez wychodzenia z domu, jest szybka – przesłanie towaru kurierem skraca czas transportu do minimum, jest pewna – Klient może mieć pewność, że naprawiony towar zostanie należycie przygotowany do wysyłki, nie generuje dodatkowych kosztów – transport produktu jest dla Klienta darmowy, koszty wysyłki ponosi serwis, ze względu na korzystanie ze sprawdzonych, pewnych firm kurierskich ryzyko uszkodzenia produktu podczas transportu spada prawie do zera.
Chcąc skorzystać z gwarancji Klient musi skontaktować się z firmą Marcooni Poland telefonicznie, mailowo lub listownie. Zgłoszenie gwarancyjne przyjmowane jest na podstawie faktury VAT. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń lub nieprawidłowego działania sprzętu wynikającego z nieprawidłowej instalacji, nietypowego użycia, uszkodzeń mechanicznych i wywołanych nimi wad, uszkodzeń powstałych na skutek nie przestrzegania powszechnych zasad eksploatacji sprzętu, zaniedbania lub uszkodzenia spowodowanego niewłaściwą konserwacją lub czyszczeniem oraz wszelkich innych uszkodzeń powstałych z winy lub niewiedzy Nabywcy. Nabywca traci gwarancję w razie wszelkich prób napraw podejmowanych przez nieupoważnione osoby fizyczne lub firmy.
W przypadku dokonywania naprawy produktu przez firmę Marcooni Poland termin gwarancji ulega przedłużeniu o czas, w ciągu którego konsument nie mógł korzystać z rzeczy. W momencie, gdy następuje wymiana produktu na nowy, wolny od wad lub kiedy została dokonana istotna naprawa, termin gwarancji biegnie od nowa.