Marcooni Poland to kontynuacja działalności i obecności logo Marcooni na Polskim rynku, od ponad 10 lat wanny wolnostojące Marcooni a obecnie Marcooni Poland są dostępne na Polskim rynku i niezmiennie cieszą się znakomitą opinią naszych klientów.
Wanny wolnostojące Marcooni Poland – to połączenie nowoczesnego wzornictwa z funkcjonalnością i jakością wykonania. Nasza najnowsza propozycja, to dwie kolekcje wanien wolnostojących FEMME i SENSUAL , znajdziecie tu Państwo sporo nowych modeli wanien wolnostojących zgodnych z najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz łazienki.
Kobieta od zawsze była inspiracją artystów i to właśnie kobiety były natchnieniem dla projektantów najnowszej kolekcji wanien. Piękno kształtów delikatność linii w połączeniu z jakością wykonania będzie przepiękną dekoracją każdej łazienki. Wystarczy wybrać odpowiedni kształt i rozmiar wanny a efektowne wzornictwo wanien Marcooni Poland sprawi, że łazienka stanie się miejscem z którego nie będziecie chcieli wychodzić.
Kolekcja wanien wolnostojących FEMME to nowy wymiar kąpieli, nowe spojrzenie na wystrój łazienki, większość wanien z kolekcji FEMME jest z racji wielkości i kształtów wprost wymarzonym miejscem do kąpieli we dwoje, anatomicznie wyprofilowane nachylenie obu brzegów wanny centralnie umieszczony odpływ sprzyja wspólnej kąpieli  i relaksowi we dwoje.
Druga kolekcja wanien wolnostojących Marcooni Poland nosi nazwę SENSUAL i jej nazwa  odnosi się do zmysłów, uczuć, ludzkiego poczucia piękna i wrażliwości. Założeniem dla projektanta tej kolekcji było zaprojektowanie wanien wolnostojących, które będą mogły być inspiracją dla osób, które chcą zaprojektować niebanalne wnętrze łazienki i pomimo ograniczeń powierzchni chcą stworzyć swoje prywatne SPA, piękne i wygodne miejsce dla relaksu po ciężkim dniu pracy. Kolekcja SENSUAL daje nam swobodę w kreowaniu wnętrza pozwala na niekonwencjonalne i oryginalne rozwiązania projektu łazienki. Większość wanien wolnostojących Marcooni Poland z kolekcji SENSUAL są dedykowane do mniejszych łazienek z racji swoich rozmiarów.
wanna wolnostojąca
Dlaczego Wanny wolnostojące Marcooni Poland

  1. Nowoczesne i podążające za najnowszymi trendami wzornictwo
  2. Nowe spojrzenie na kreowanie powierzchni łazienki
  3. Doskonała jakość wykonania, wysokiej klasy materiały użyte do produkcji
  4. Rozsądne ceny w stosunku do jakości produktów z naszej oferty