PIELĘGNACJA
www.marcoonipoland.pl
Wszystkie wanny Marcooni Poland, są pokryte najwyższej jakości Akrylem Sanitarnym, zapewniającym, każdej wannie trwałą i wyjątkową gładkość powierzchni oraz połysk.  Akryl sanitarny tworzy twardą, gładką powierzchnię, która wraz z upływem czasu nie odbarwia się a przy odpowiedniej konserwacji i przez bardzo długi okres użytkowania zachowuje połysk i gładkość. Podwójny płaszcz wanny oraz powłoka akrylowa dłużej utrzymuje stałą temperaturę wody Wanny wykonane z akrylu sanitarnego są trwałe, ciepłe i przyjemne w dotyku.
Akryl jest odporny na zarysowania, jednak w razie uszkodzenia można wannę można naprawić przy użyciu specjalnych past polerskich. Wszelkie drobne rysy jakie mogą powstać podczas użytkowania można usunąć poprzez użycie specjalnej pasty polerskiej. Zarysowane miejsce delikatnie polerujemy czystą miękką szmatką z dodatkiem pasty
Każda wanna wolnostojąca Marcooni Poland  w komplecie jest wyposarzona w:
chromowany odpływ z opcją „klik klak” oraz w niektórych modelach wanien , płaski chromowany  przelew zabezpieczający łazienkę przed zalaniem
Konstrukcja wanny wolnostojącej Marcooni Poland to, podwójny płaszcz wanny wzmacniany włóknem szklanym pokryty akrylem sanitarnym. Podstawę stanowi stelaż ze stali nierdzewnej z regulowanymi nóżkami pozwalającymi na precyzyjne wypoziomowanie wanny.
Zwykłe czyszczenie i pielęgnacja wanien wolnostojących Marcooni Poland
Do pielęgnacji wanny wolnostojącej z akrylu zalecamy używanie  miękkiej ściereczki lub gąbki do mycia najlepiej używać wody z mydłem. Umytą wannę należy dokładnie przepłukać wodą i wytrzeć do sucha miękką ściereczką.
Używając produktów czyszczących należy zawsze sprawdzić, czy są one zalecane do stosowania na akrylu, w przeciwnym razie warstwa akrylowa może ulec uszkodzeniu. Kurz znajdujący się na produkcie wyciera się miękką ściereczką, która powinna być sucha i czysta.
UWAGA !!!  Następujące środki nie nadają się do czyszczenia akrylu sanitarnego:

  • Wszelkiego rodzaju mleczka czyszczące zawierające drobinki (mogące zarysować powierzchnię i doprowadzić do zmatowienia powierzchni akrylu) oraz chlor nie mogą być stosowane do czyszczenia i pielęgnacji wanien i powierzchni z akrylu sanitarnego.

  • Wszelkie urządzenia parowe do usuwania osadów i plam.

  • Wszelkiego rodzaju rozpuszczalniki organiczne, takie jak środek do udrażniania rur czy też środki czyszczące na bazie alkoholu.