WARUNKI DOSTAWY
www.marcoonipoland.pl
Marcooni Poland posiada magazyn w Warszawie, który pozwala na przechowywanie wszystkich produktów znajdujących się w ofercie. Mając na uwadze wygodę Klientów skracamy czas oczekiwania na przesyłkę do minimum. Towar dostępny „od ręki” oraz ścisła współpraca z najlepszymi firmami kurierskimi pozwalają na dostarczenie zamówienia nawet w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia. Chcąc zagwarantować najwyższy standard usług Marcooni Poland wyznaczyła maksymalny czas oczekiwania na dostawę. Czas ten nie może przekraczać 14 dni kalendarzowych.
Marcooni Poland wysyła produkty na terytorium Polski. Klienci mogą odebrać produkty w siedzibie firmy. Odbiór może nastąpić od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 16.00 po uprzednim kontakcie telefonicznym pod numerem +48 601366311
Zapewniając Klientom komfort usług w dniu nadania paczki wysyłamy pocztą elektroniczną numer przesyłki. Paczki dostarczane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00, późniejsze godziny doręczenia trzeba uzgadniać indywidualnie z firmą przewozową.
Koszty wysyłki pokrywa Klient. Wysokość opłaty zależy od rodzaju i ilości zamawianego produktu.
W przypadku wysyłki towaru za pośrednictwem firmy kurierskiej Klient zobowiązany jest sprawdzić przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach tego rodzaju. Jeżeli Klient stwierdzi, że w czasie przewozu nastąpiło uszkodzenie lub zniszczenie produktu, zobowiązany jest zażądać od kuriera sporządzenia protokołu szkody.

Po przesłaniu protokołu mailem na adres: biuro@marcoonipoland.pl lub listownie, firma Marcooni Poland, bez zbędnej zwłoki wysyła nowy produkt wolny od wad.
Dane firmy

Marcooni Poland Wojciech Patora
Adres do korespondencji:
03-971 Warszawa ul. Bułgarska 9
NIP:   1250032467
Regon: 147121600
Tel kom: 601366311

Magazyn i wydawanie zamówień

Marcooni Poland Wojciech Patora
03-787 Warszawa ul. Zabraniecka 82
( Targówek Przemysłowy )

Reklamacje w firmie kurierskiej mogą być zgłaszane w przeciągu 7 dni od daty doręczenia przesyłki. Przyjęcie przesyłki bez zastrzeżeń powoduje wygaśnięcie roszczeń z tytułu ubytku lub uszkodzenia przesyłki.